Egipte viešėjusi Indrė Stonkuvienė: „Bent kartą gyvenime apie nieką negalvokite“


2019 11 29 | Ugnė Gromnickaitė

Garsi Lietuvos moteris su vaikais ir mama Egipto kurorte Šarm aš Šeiche ilsėjosi šią vasarą, tačiau įspūdžiai dar neišblėso. Kaip ji pati teigia, tai buvo vienos įsimintiniausių atostogų dėl kelių priežasčių: jas nuo A iki Ž suplanavo tarptautinis kelionių organizatorius „Tez Tour“, o teigiamų emocijų vyšnia ant egiptietiško torto tapo gimtadienio šventė.

 

Atostogos prasideda tada, kai kiti grįžta į darbus

Pasiteiravus, kaip dažnai iniciatyvos „Moterų pasaulyje“ įkūrėja, televizijos laidų ir renginių vedėja apskritai atostogauja, atsakymas labai nenustebino. Nors per metus bent du ar tris kartus ji stengiasi išvykti pailsėti į užsienį, tenka derintis prie įtemptos darbotvarkės ir svarbiausių jos gyvenime – vaikų. Tačiau restartas jai būtinas vien dėl to, kad pavyktų įsikvėpti būsimiems darbams ir pailsėti nuo jau atliktų, kurių vasarą, beje, ypač nestinga.

„Kol kas kasmet stengiamės nuskristi į Turkiją, bet šiaip atostogauju tuomet, kai normalūs žmonės dirba, ir atvirkščiai“, – šmaikštauja Indrė. Štai ir po pastarųjų atostogų Egipte buvo ką tik įvykęs jos iniciatyvos renginys Palangoje, po kurio laukė nauji darbai sostinėje.

Atostogaujant su mažais vaikais apsistoti viešbutyje, kuriame yra atskiras vandens pramogų miestelis, daugybė baseinų, linksmina animatoriai ir rengiami koncertai, prilygsta idealioms atostogoms.

 

Kalbant apie poilsį Lietuvoje, Indrė teigia gana nemenkai išnaršanti ją dirbdama: „Mano „Moterų pasaulio“ herojės išsibarsčiusios po visą šalį, kartais nuvykstu į tokius miestelius ir kaimelius, apie kurių egzistavimą nė nebuvau pagalvojusi, – sako ji. – Ir Palangoje šiemet pirmą kartą po ilgo laiko esu savaitei, tačiau atvykau ne paplūdimyje gulėti.“

 

Kol kas po vienu stogu – ir pramogos, ir visi patogumai

 Vienas prašmatniausių kurorto viešbučių „Rixos Seagate Sharm“, kuriame Indrė su šeima buvo apsistojusi, visiškai pateisino atsiliepimus, kuriuos ji buvo girdėjusi. Pasitiko neįtikėtinai draugiškas, paslaugus, rūpestingas, tačiau neįkyrus personalas, kiekviename žingsnyje lydėjo šypsenos, o vaikai buvo apipilti nuoširdžiu dėmesiu ir meile.

„Prie baseinų visi turėjome asmeninius gelbėtojus, kurie saugodavo mums gultus“, – negaili pagyrimų Indrė, iki šiol palaikanti ryšį su viešbučio darbuotojais.

Jos manymu, atostogaujant su mažais vaikais apsistoti viešbutyje, kuriame yra atskiras vandens pramogų miestelis, daugybė baseinų, linksmina animatoriai ir rengiami koncertai, prilygsta idealioms atostogoms.

„Pirmiausia – vaikų poreikiai, tada galima pagalvoti ir apie save. Tačiau ir mes su mamyte jautėmės poniškai, ten tikrai apie viską pagalvota. Aš net turėjau galimybę pirmąkart gyvenime sudalyvauti vandens aerobikos treniruotėje!“ – įspūdžiais dalijasi Indrė.

Visgi ji prisipažįsta, kad šiek tiek laukia, kai atžalos Cecilija ir Pranciškus paaugs, ir bus galima rinktis įvairesnes atostogų kryptis bei patyrinėti jas ne tik viešbučio teritorijoje. Tačiau kažin ar tai bus slidinėjimo atostogos. „Greičiausiai, vos atvykusi susilaužyčiau ranką, nereikėtų nė kalno, – patraukti savęs per dantį nesigėdija į ekstremalias pramogas atsargiai žiūrinti Indrė. – Nebent vaikai labai norės. Bet Pranciškus dabar susidomėjęs tenisu, tikiuosi, kad kada nors pradėsime važinėti po varžybas užsienyje.“

 

Būtina bent kartą išbandyti „viskas įskaičiuota“

 Indrei atostogas viename geriausių Šarm aš Šeicho kurortų šiemet pavyko susiplanuoti gimtadienio savaitę. Paklausta, kas dar, be maksimaliai komfortiško poilsio, jai įsiminė, moteris itin džiugiai ima dalytis prisiminimais apie restorane užsakytą staliuką, netikėtas personalo staigmenas ir tolesnę vakaro programą.

„Po šokių naktiniame bare mane nusivežė į kartą metuose vykstantį paplūdimio vakarėlį, kuriame linksminomės drauge su profesionaliais šokėjais iš Ukrainos. Jaučiausi kaip jų trupės narė“, – juokauja Indrė ir priduria, kad tądien jautėsi labai laiminga.

Savo, vaikų ir mamos, linkusios jaudintis ne tik dėl savęs, bet ir dėl kitų, atostogas Šarm aš Šeiche moteris patikėjo tarptautiniam kelionių organizatoriui „Tez Tour“ ir nė kiek dėl to nesigaili.

„Mus pasitiko organizatoriaus atstovai, nereikėjo stovėti eilėse, jie užpildė vizas. Atskridus į Egiptą laukė suorganizuotas atskiras transportas iki kurorto“, – pranašumus vardija Indrė. Net jau buvusiesiems Egipte ji pataria dar kartą atvykti čia, įsigijus atostogų paketą su visomis siūlomomis paslaugomis – jausmas, kai nereikia dėl nieko sukti galvos, poilsį padaro gerokai malonesnį. Juk net paprasčiausios oro uosto procedūros rečiau keliaujantiesiems gali kelti stresą.

Visgi svarbiausias idealių atostogų komponentas, Indrės manymu, yra visai paprastas. Patogumai, ypač keliaujant su mažais vaikais, labai svarbūs, gyventi palapinėje greičiausiai nesiryžtų ir ji pati, tačiau poilsis su brangiais žmonėmis atostogas paverčia išties nepamirštamomis.